Menu
Your Cart

Moda Lazer Şeffaf TPU Plaj Çantası

Moda Lazer Şeffaf TPU  Plaj Çantası
Moda Lazer Şeffaf TPU  Plaj Çantası
Yeni -17 %
Moda Lazer Şeffaf TPU  Plaj Çantası
Moda Lazer Şeffaf TPU  Plaj Çantası
Güvenli Alışveriş
Üst düzey güvenlik.
Ücretsiz Kargo
150 ₺ Üzeri Ücretsiz Kargo
Ücretsiz İade
Sorunsuz İade
Moda Lazer Şeffaf TPU Plaj Çantası
Hala arkadaşlarınıza ne hediye vereceğini bilmekten mi çekiniyorsunuz? O zaman TPU malzemeden, uzun ömürlü ve uzun ömürlü plaj çantamızı kaçırmanız gerekmez.

Özellikler:
Renk: Gösterildiği gibi
Malzeme: TPU
Ölçüler: 42 x 40 cm.

TPU Malzeme Özellikleri nelerdir?
 
Esneklik; TPU yüksek bir esnekliğe sahip olduğundan, şokları veya darbeleri emmeye doğal olarak katkıda bulunur.
 
Sıvıya Direnç; TPU aynı zamanda yağa, gres ve lekelere karşı dayanıklıdır, bu da onu sıvılardan korurken görünümünü korumak için idealdir.
 
Aşınma Direnci; Aşınmaya dirençlidir ve çizilmelere veya sıyrıklara karşı görünümünü ve fiziksel bütünlüğünü koruma yeteneğine sahiptir.
 
Yüksek Mukavemet; Piyasadaki en sert malzemelerden biri olan TPU, yüksek mukavemetli bir bileşime sahiptir. Bu, normal koşullarda kırmanın çok ama çok zor olduğu anlamına gelir. TPU'yu kırmak günlük rutinde çoğu ürünün karşılaştığının ötesinde önemli bir güç gerektirir.
 
Isı Direnci; Bu malzeme önemli bir ısı direncine sahiptir, yani düşük ila orta dereceli ısı kaynaklarına maruz kaldığında erimeyecek veya eğilmeyecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
290,00TL
350,00TL
Vergiler Hariç: 290,00TL
Siteyi ziyaretiniz sırasında lindocanta.com.tr internet sitesi Çerez Politikası Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde kişisel verileriniz çerezler aracılığıyla işlenmektedir.