Şık bir hafta sonu kombininizde ‘’star parçanız’’ tam olarak hangi aksesuarınız olurdu? Peki ya oldukça elegant görünmeniz gereken bir iş toplantısında? Arkadaş buluşmalarında seçmekte en çok zorlandığınız aksesuarınız?

Kadınlar söz konusu olduğunda en güçlü aksesuar seçimi her zaman çantadan yana oluyor! Güncel moda trendleri de oldukça etkileyici ve tek başına bir tasarım harikasına dönüşen çantaları popüler hale getirdi. Kombininize uygun bir çanta ile tüm stilinizi baştan aşağı değiştirebilir, sıradan bir görünümde dikkatleri üzerine çeken bir detay yakalayabilirsiniz. Bugün Lindo çanta tasarımcılarından aldığımız ilhamla en şık çanta kombinlerinden söz edeceğiz. Başlıyoruz!

Kutu Çantalar ile İlham Verici Bir Stil

Son dönemlerde kutu çantalar oldukça popüler! Geometrik yapıları, keskin kenarları ile dikkat çeken bu yapılar geçmişte kalem kutusu olarak kullandığımız materyallere oldukça benziyor. Özellikle sert bir dış materyalleri olduğundan dolayı kutu çantalar içine ezilmesini istemediğiniz malzemelerinizi koymak için son derece ideal.

Peki, bunları hangi stillerle kombinleyeceğiz?

1.       Kutu çantalar şık bir pantolon – bluz kombini ile bir araya getirilebilir. Feminen bir stili yansıtan floral desenler bu tip çantalarla mükemmel görünürler. Kumaş ya da kot pantolonlarınızı hafif salaş ve uçuş uçuş bir bluz ile kullanın, kullanacağınız kutu çantanın zincirli askısı gerçek bir aksesuar görevi görecektir.

2.       Kutu çantalar, elbiseleriniz ile kullanmak için de birebir. Çapraz şekilde taktığınızda mini elbisenize sportif bir hava katabilecek aksesuarınız dış kaplamasında bulunan gold ya da gümüş detayları sayesinde görünümünüze ‘’özen’’ ekleyecek. Feminen fakat her zaman rahatına düşkün: İşte yeni çağın modası.

3.       Kadın çanta modelleri arasında kutu çantalar, yalnızca omuzunuzda asmak için değil el çantası olarak kullanmak için de ideal gibi görünüyor. Kısa saplı modelleri şık bir iş toplantısı için elinizde tutun. İçerisinde cüzdanınızı alan tote modellerden tüm evraklarınızı sığdırabileceğiniz daha geniş modellere kadar tüm alternatiflere göz atın. Lindo çanta zengin koleksiyonu ile sizi bekliyor!

Büzgü Detaylı Çantalar

2022 kadın modasında büzgü detayından çok bahsedeceğiz: Bluzlar, hırkalar, tokalar ve çok daha fazlası, büzgünün zarif, feminen ve bir yandan da ‘’çocuksu’’ aurası ile daha renkli hale geliyor. Kadın çanta kombinleri de büzgü detaylarını sıklıkla barındırıyor.

1.       Büzgü detaylı baget model omuz çantalarını kullanın. Bu tür çantalar yeni Instagram trendlerinde sıklıkla karşımıza çıkıyor. Onları modern bir şıklık elde etmek için eşofmanlarınızla bile kombinleyebilirsiniz! Kadın çanta kategorilerinin yeni favorisi büzgü detaylı çantaları çok seveceğinize eminiz!

2.       Sade stillerle bir araya getirin: Basit bir Jean, pastel renge sahip olan bir trenç, düz yapılı bir gömlek. Tüm bu sadeliğin içerisinde modeli ile ‘’burada ve farklıyım’’ diyen bir aksesuara ihtiyacınız var, öyle değil mi? İddialı görünümü ve trendlere uyan, genç stili ile büzgü detaylı çantalar kesinlikle doğru seçim. Bu tip bir kombinde rengi de parlak ve ilgi çekici alternatifler arasından tercih edin ve çarpıcı stili yakalayın.

Kemer Detaylı Çantalar

Özellikle iş yeri için kombin yapılması gerektiğinde şık ve resmi ofis stiline uyumu dolayısıyla dikkat çeken kemer detaylı çantalar, ‘’tokalı çanta’’ olarak da adlandırılıyor. Bu tip çantalarda sade renkler ya da kontrastlar sıklıkla kullanılıyor: Siyah, camel, kırmızı ve beyaz en sık kullanılan ofis tipi şıklık renkleri arasında yer alıyor. Kemer detaylı çantaları siz de elinizde tutarak kullanmayı tercih edebilir ya da baget modelleri omzunuza takabilirsiniz.