Geçmişte yalnızca çocukların okula giderken kullandıkları sırt çantaları, kadın çanta trendlerinde şıklığı ile yeniden vitrinlere oturmayı başardı. Artık sırt çantalarını eskisinden çok daha farklı görüyoruz: Feminen yapıları, takım elbiseler ve iş kombinleri ile bile mükemmel görünebilecek stilleri ve sportif nüansları ile bu ürünler gerçek aksesuarlara dönüşüyor. Lindo Çanta olarak bizler de 2022’in ve önümüzdeki tüm senelerin modası olan bu ürünlere özel bir koleksiyon oluşturmaya özen gösterdik. İnternet sitemizin ilgili kategorisine göz atın ve alışverişe başlayın!

Kadın çanta modelleri arasından sırt çantalarına daha yakından bir bakış atalım ister misiniz? Gelin kombinlerinizi sırt çantaları ile nasıl renklendirebileceğinizden söz edelim. Adım adım şıklık: bizimle mümkün!

Şık Kıyafetlerle Keskin Formlu Sırt Çantaları

Dış yapısı yalnızca kumaştan değil daha sert materyallerle yapılmış olan sırt çantalarının en büyük avantajları, kuşkusuz son derece şık ve keskin bir forma sahip olmaları. Örneğin bu tür ürünlerde çantanın kare ya da dikdörtgen şeklini bozmak neredeyse imkansızdır. Bu yüzden bu keskin yapıları bu ürünlerin daha şık kombinlerle de kullanılmasını sağlar.

Genellikle uzatılabilen askıya sahip olan ürünler gerektiğinde kısa saplarından tutularak da kombine eklenebilmektedirler. Sırt çantaları şık kombinlerde kalça hizasına gelmeyecek şekilde, daha kısa bir yapıda kullanılır. Bu sayede çantanın sallanması ya da salaş durması mümkün olmaz. Bu tür görünümlerin düzenli olarak ofise giden kadınlar tarafından bile tercih edildiğini biliyoruz: Şık ve sofistike.

Sırt Çantalar Hangi Durumlarda Kullanılır? 2021 Kadın Sırt Çanta Modası

Peki, sırt çantalar özellikle hangi amaçlarla kullanılıyor:

1.       Laptop çantaları: Laptop taşıyabileceğiniz kadar büyük ve korunaklı olan çantalar arıyorsanız kadın çanta modelleri arasından sırt çantalarını tercih edebilirsiniz.

2.       Midi sırt çantaları: Orta boyuta sahip olan ve makyaj malzemelerinizden büyük cüzdanlarınıza kadar tüm ürünlerinizi sığabilecek bu çantalar, defter ya da bilgisayar gibi ürünleri taşıyamaz. Bunun yerine bunları gündelik yaşamda arkadaşlarınızla buluşurken ya da keyifli bir Pazar gezmesinde tercih edebilirsiniz. Bu tür ürünlerde turuncu, yeşil, kırmızı gibi kombinlerinize sportif bir aura katacak renkleri kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

3.       Sportif krinkıl çantalar: Özellikle spora, dershaneye, özel derse giderken ya da çocuğunuza hoş bir hediye almak istediğinizde tercih edebileceğiniz krinkıl çantalar Lindo Çanta’nın özel koleksiyonunda yer alıyor. Bu ürünler hem son derece şık hem de geniş hacimleri sayesinde defter / kitap depolayabileceğiniz bir alana sahip. Son dönemlerde sportif kombinlerde krinkıl çantalar çok moda. Özel kumaşları sayesinde oldukça dayanıklı ve modern görünüyorlar.

Sportif Sırt Çantaları İle Cool Şıklık

Özellikle tatillerde ya da bebeğinizle olmak durumunda kaldığınız yerlerde sırt çantaları hayatınızı kurtaracak. Çok bölmeli, geniş hacimli ve taşıması doku bakımından oldukça kolay olan bu çantalar farklı bir aura vaat ediyor. Bebek anne çantaları arayanlar için de krinkıl kumaş büyük sırt çantaları iyi bir tercih olabilir. Bunlar, çantanın her iki yanında bulunan suluk alanları sayesinde mama da taşımanıza yardımcı oluyorlar.

 Lindo Çanta olarak bizler, maksimum kaliteyi ve en trend görünümleri sizlere sunarken şıklığı garanti ediyoruz. Çantalarımızı Trendyol, Instagram gibi farklı platformlardan ya da doğrudan kendi sitemizden sipariş verebilirsiniz. Onları özenle paketleyecek ve sizlere ulaştıracağız. Daha fazla bilgi almak için bize ulaşın! Tüm sorularınızı yanıtlamaya hazırız. Ayrıca özel koleksiyonumuza da göz atmayı unutmayın!