Kadın çanta modelleri arayışı içinde olan pek çok kişi, ayakkabı seçimini de çanta tercihi doğrultusunda gerçekleştiriyor. Gündelik yaşamda ya da özel davetlerde renk bakımından harika bir ‘’match’’ olan ayakkabı ve çantalar çoğu zaman dikkat çekiyor. Üstelik bu eşleşmenin sadece renk değil, doku, stil veton bakımından da kusursuz olması sıklıkla dikkat edilen bir şey.

Peki, bu gerçekten gerekli m? 2021 trendleri kadın çanta ve ayakkabı modellerinin birbiri ile ‘’match’’ edilmesini tavsiye ediyor mu? Şık bir kombin elde etmek için tam olarak nelere dikkat etmeniz gerekiyor? Tercih ettiğiniz çantaların size en iyi sonuçları sağlaması için önemsemeniz gereken stil tüyoları nelerdir? Bugün sizlerle tüm bunları Lindo çanta tasarımcı ve kreatif ekibinin bilgileri doğrultusunda detaylı olarak konuşacağız.

Ayakkabı Çanta Uyumu Demode Mi?

Ayakkabı ve çanta, kadın kombinlerinin en önemli aksesuarları, artık bunu hepimiz biliyoruz. Bir kombinin havasını tamamen değiştirebilen ve ona daha modern bir aura katabilen ayakkabı ve çantalar eskisi gibi tam bir ‘’eşleşme’’ içerisinde olmak zorunda değiller. Tersine, son dönemlerde dünya markalarının düzenlediği defilelere bakıldığında ayakkabı ve çantanın ‘’match’’ görüntüsünün demode olarak işaretlendiğini söylemek mümkün.

Peki, o halde ne yapacağız? Şıklığı yakalamak nasıl mümkün olacak?

Şöyle söyleyelim: Renk ve doku olarak birbiri ile eşleşen ürünler kullanmak yerine ters köşe yapmaktan hiçbir zaman çekinmeyin. Örneğin pastel renkli büzgülü çanta modellerimizden kullanarak ayakkabınızı siyah, süet bir model tercih edebilirsiniz. Eğer bu tercihleriniz kıyafetleriniz ile uyumlu ise hiçbir problem yok demektir. Dahası, kullandığınız çanta feminen iken ayakkabılarınızda bot ya da postal tarzında daha maskülen stiller de benimsemeniz mümkün. Son dönemlerde özellikle bu tip ters köşe tercihlerin eskisinden daha çok yapıldığını söylemek mümkün.

Peki, aynı rengi tercih etmek istiyorsanız ne olacak?

Aynı renk ve dokuları tercih etmek kadın kombinlerinde her zaman demode olacak diye bir şey yok. Kimi zaman ayakkabının da çantanın da aynı görünüme sahip olması ve kombini nötrlemesi gerekebiliyor. Peki, bunlar tam olarak hangi durumlar?

Genellikle eğer kıyafetleriniz çok renk barındırıyorsa, kombininizi daha fazla karıştırmamak ve tek starın elbiseniz olmasını sağlamak için rengi aynı olan ve mümkünse ten rengi gibi pek dikkat çekmeyen bir yapıya sahip olan ayakkabı ve çantaları tercih edebilirsiniz. Genellikle rugan derisi ürünler sıklıkla şık kombinleri nötrlemek amacı ile kullanılmaktadır. Siz de aynı renkleri tercih ederek kısa süre içerisinde şıklığı yakalayabilirsiniz. Lindo Çanta olarak internet sitemizde sizlere sunduğumuz mini tote çantaları, omuz çantaları ve el çantaları şık kombinlerinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve stil tüyosu için bizleri takip etmeye devam edin!

Lindo Çanta’nın Modern ve Trend 2021 Kadın Çanta Koleksiyonu ile Tanışın!

Hem internet sitemiz, hem Trendyol mağazamız hem de Instagram sayfamız üzerinden kolayca satın alabileceğiniz çanta modellerini incelemenin tam zamanı. Bizler dönemin trendlerini dikkate alarak oldukça özenli bir şekilde trend kadın çanta koleksiyonumuzu oluştururduk. Bu çanta koleksiyonunda sırt çantalarından el çantalarına, uzun askılı zincir detaylı ürünlerden sportif krinkıl ürünlere kadar çok sayıda seçenek mevcut. Siz de stilinizi ifade eden şık ve havalı ürünleri hemen kullanmaya başlamak istiyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Lindo Çanta’nın modern ürünlerine göz atın ve hemen alışverişe başlayın.

Not: İnternet sitemizde tüm ödemeleriniz güvenli şekilde gerçekleştirilir. Kolayca siparişinizi verebilirsiniz.